Як підготуватися на прийом до невролога / реабілітолога?

Сьогодні ми дамо рекомендації, як зробити Ваш похід до лікаря більш ефективним і менш стресовим для Вас і Вашого вихованця

1. Зателефонуйте заздалегідь і запишіться на прийом. Таким чином Ви не будете очікувати в черзі, коли лікар звільниться (виняток – коли лікар зайнятий пацієнтами у стані загрозливому до життю, тоді всі планові прийоми можуть посунутись для порятунку життя). Під час запису повідомте дані, які у Вас попросить адміністратор, а також повідомте коротко причину звернення (при цьому не потрібно детально розповідати всю історію, тільки коротко, це потрібно для планування робочого дня лікаря. Для кожного випадку може виділятися різна кількість часу, або потрібно задіяти інших фахівців і т.ін.

2. Заздалегідь сплануйте маршрут поїздки (громадський транспорт, авто, таксі, зоотаксі і т.ін.), обов'язково з урахуванням можливих затор (такі сервіси, як Google maps, наприклад, можуть підказувати ймовірність затор в різний час). На кожного пацієнта виділяється певний час, тому якщо Ви дуже спізнюєтесь – у Вас залишиться набагато менше часу для прийому, або лікар вже буде зайнятий наступним пацієнтом, а Вам доведеться чекати в порядку живої черги

3. Згадайте і проаналізуйте (можна навіть записати) історію хвороби, яку Ви будете розповідати лікареві. Розповідь бажано починати з початку хвороби (коли все почалося, коли помітили симптоми), далі розповідати послідовно (почалися такі симптоми, провели такі обстеження, приймали такі ліки, стало краще/гірше і т.ін.). Намагатися не перестрибувати з однієї події до іншої, розповідати послідовно, один по одному. Таким чином лікар зможе скласти більш повну картину того, що відбувається з Вашим вихованцем

4. Часто на прийомі вихованець може не проявити той симптом, який турбує – кульгавість, дивна поведінка, напади або ін. Спробуйте зняти на відео тривалістю кілька хвилин (не потрібно спеціально обрізати відеоролик, показуючи чітко те, що збентежило в поведінці вихованця, іноді епізоди, що відбувалося до і після симптому можуть бути також важливими)

5. Приготувати і взяти з собою всі попередні результати діагностики і призначення (в паперовому або електронному вигляді, такі дослідження, як рентген/КТ/МРТ – на диску або флешці). Якщо досліджень і призначень багато – скласти їх в хронологічному порядку, щоб на прийомі не доводилося витрачати час на сортування всіх паперів. Якщо Ваш візит запланований після будь-якої хірургічної операції/маніпуляції, окремо необхідно взяти виписку від хірурга з приводу операції/маніпуляції (де вказано метод операції/маніпуляції, доступ і бажано опис стану тканин інтраопераційно)

6. Взяти з собою ветеринарний паспорт Вашого вихованця з заповненими профілактичними обробками і вакцинаціями

7. Згадати і, якщо є, взяти з собою виписки по попереднім захворюванням вихованця (іноді вони можуть мати відношення до поточного захворювання, а також лікарю потрібно знати супутні захворювання, які можуть вплинути на хід діагностики та/або лікування)

8. Приготувати всі запитання (можна скласти список), які Ви б хотіли задати лікарю (щоб на прийомі через стрес не забути щось уточнити)

Діагностуємо. Лікуємо. Реабілітуємо.

Записатись на консультацію
Ветеринарна клініка неврології та реабілітації Neurocare
м. Київ
вул. Гната Юри, 9 (вхід з двору)
тел +38 091 481 01 89
vetneurocare@gmail.com
*На період воєнного стану графік роботи уточнювати за телефоном/вайбер
Правила обслуговування
© 2024 Neurocare. All Rights Reserved.